OTOMATİK KEPENK ANKARA

OTOMATİK KEPENK ANKARA sistemleri ile hızlı ve ekonomik çözümler üreterek müşterilerimizin günlük işlerinden geri kalmamalarını sağlamaktayız. Üretim ve üretim sonrası teknik servis hizmeti verdiğimiz OTOMATİK KEPENK ANKARA ürünü ile ilgili Ankara'nın en eski firmalarındanız. OTOMATİK KEPENK üretim esnasında gayet dikkat gerektiren, özel üretimi ile ilgilenilmesi gereken bir üründür. Firmamız bu konuda çok uzman olup, üretim yerine 2 tır dolusu kepenk ve panjur malzemeleri getirip, onları işleyip satışını sunmaktadır.

OTOMATİK KEPENK ile ilgili internet ortamında yüzlerce veya abartacak olursak binlerce makale ve içerik bulmanız mümkündür. Ancak her biri bir diğerinin benzeri olan bu dokumanlardan bilgi edinmek, teknik terim bilmeyen son kullanıcılar için çok zor olmaktadır. OTOMATİK KEPENK ANKARA üreticisi olan bir firma ile konuşup birebir bilgi almak çok daha kolay olmaktadır. Kimi zaman bir telefon ile çözebileceğiniz basit bir soru için bile internet ortamında saatlerinizi harcayıp detaylı bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Bu bağlamda, aklınıza takılan her konuda firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. OVİKA PANUJUR olarak otomatik kepenk Ankara konusunda tüm bilgilerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan onur duyarız.

Otomatik kepenk sistemleri sarmal tüp motorlar, alüminyum veya ÇELİK lameller, davlumbaz ve dikmeler gibi birkaç ana temel üzerine kurulan, kumanda ile senkronize olmuş kepenk motorları ile kullanılmaktadır. Manuel açılışı da olan özel ürünlerimiz içerisinde Alüminyum Poliüretan dolgulu alüminyum kepenklerimiz, daha kısa boydaki OTOMATİK PANJUR ANKARA sistemlerine de dönüştürülebilmektedir. OTOMATİK KEPENK fiyatlarını en ekonomik olarak firmamızdan alabilirsiniz. En iyi fiyatları en ucuz fiyatları ve en iyi işçiliği sizlere sunmakan gurur duymaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri

MAĞAZA KEPENKLERİ

Güvenliğini sağlamak istediğiniz tüm mekânlar için kullanılabilen kepenk sistemleri, ayrıca konforlu bir kullanım sağlar, cephelerin estetik görünmesine de katkıda bulunur. Stor kapılar, konutların kapalı garaj girişlerinde, her türlü ticari işletme veya mağazalarda kullanılır.

Fabrika veya depo binalarındaki geniş açıklıklara, sık ve hızlı açılıp kapanmaya uygun,  endüstriyel tip motorlar ile farklı çözümler de sunulabilir.
 

Güvenliğinizi ve konforunuzu artıran opsiyonel özellikler:

 • Uzaktan kumanda
 • Sıva üstü veya sıva altı anahtarlı şalter
 • Redüktörlü tüp motor, düz tüp motor veya endüstriyel stor motor
 • Enerji kesintilerinde manuel açılım
 • Emniyet fotoseli
 • Kesintisiz güç kaynağı
 • Güvenlik artırıcı askı kilit sistemi 

OTOMATİK PANJUR ANKARA

OTOMATİK PANJUR ANKARA otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan alüminyum dolgulu lamellerin boyları kısaltılarak, cam ve pencerelerinize göre ayarlanılarak yapılmakta olan, ister kumandalı, ister menuel çalışabilen özel ürünlerdir. Akıllı ev sistemleri ile entegre edilebilir ve bu sayede etkileşimli kullanılabilir. Otomatik panjur Ankara ile ziyadesiyle villa, özel konut ve müstakil evlerin dış vephedeki camları koruma, güvenlik, estetik ve kullanım kolaylığı açısından düşünülerek OTOMATİK PANJUR ANKARA ile kaplanmaktadır.

Otomatik panjur sistemleri

ALÜMİNYUM PANJUR

Alüminyum panjurlar konutlarımızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, pencerelerin ömrünü uzatır. İçindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Alüminyum panjurlar, çalışma şekline göre motorlu, uzaktan kumandalı veya manuel olarak uygulanabilmektedir.

 • Mimari detaylara bağlı olarak dıştan takma alüminyum kutulu, 
 • PVC monoblok kutulu, gizli detay gibi farklı çözümler sunabilmektedir.
 • Cephenize kazandırdığı estetik görünüşün yanında, güvenlik kaygılarınızı da ortadan kaldırır.
 • Modern cephelere estetik bir görünüm sağlamak için değişik boyut, desen ve renk alternatifleri sunar. 
 • Alüminyum, poliüretan dolgulu panjurlar, pencerelerin ömrünü uzatırken yüksek oranda da ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Motorlu panjurlar, sıva üstü veya sıva altı duvar butonu ile kontrol edilir.

Monoblok Kutulu Panjur sistemi;mimari projelerde panjur için özel bir yuva  bırakılmadığı durumlarda, mevcut duvar    boşluğunda panjurun pencerinin üzerinde toplanmasına imkan veren sistemlerdir. PVC doğrama ile renk ve doku açısından bütünlük sağlayan monoblok istemlere, içteki kapaktan kolaylıkla müdahale edilebilir.

Konforunuzu arttırıcı opsiyonel özellikler:   

 • Uzaktan kumanda
 • Merkezi ve grup kontrol
 • Rüzgar, güneş ve yağmur sensörü
 • Zaman ayarı 
 • Güvenlik artırıcı askı kilit sistemi
 • RECORD
  KAPI SİSTEMLERİ
  Record otomatik kapı sistemlerinin Ankara ve İç Anadolu Distribütörü
  Ovika - Record işbirliği ile...
 • KALİTE
  BİZİM İŞİMİZ
  Kaliteli ürün, etkili hizmet ve pratik çözümler Ovika'da

OTOMATİK KEPENK ANKARA

01
Yeni fikirleri keşfedin

Ovika sizin için en iyisini düşünerek üretim yapmayı ve sizin istekleriniz doğrultusunda farklı fikirler üretmeyi benimsemiştir.

02
Projeye önem

Ovika ürettiği küçük çaplı ürünleri dahi büyük bir proje gibi görüp önem verir. Sonuçta en ufak işte dahi müşteri memnuniyeti Ovika çalışanları için çok önemli bir olgudur.

03
Çalışma prensibi

Ovika çalışanları daima kendisini geliştirmeyi hedefleyen, yenilikçi yapıya sahip kişilerden oluşmaktadır. İş disiplini ve profesyonel düşünceyi birleştirerek hareket etmek olmazsa olmazımızdır.

04
Ovika'yı tercih edin, rahat edin.

Ovika piyasadaki en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor. Siparişini verdiğiniz ürün montajı bittikten sonra garanti kapsamında olacaktır. Siz de garanti süresince rahatınıza bakın.